Zespół

Mateusz

KLAWISZE I WOKAL

Z muzyką zwiazany od dziecka. Naukę rozpoczął w wieku 7 lat w Państwowej Szkole Muzycznej I st im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie w klasie fortepianu. Kontynuacją była Państwowa Szkoła muzyczna II st. im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie, gdzie zdobył dyplom muzyka instrumentalisty w klasie fortepianu. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. W zespole aranżer, gra na instrumentach klawiszowych, jest wokalistą i wodzirejem a jego lewa ręka odpowiedzialna jest również za najniższe basowe dźwięki w zespole. Na codzień Wicedyrektor Szkoły Muzycznej YAMAHA w Rzeszowie.

Krzysiek

SAKSOFONY I WOKAL

Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w Łańcucie w klasie klarnetu, jednak juz od wielu lat jego głównym instrumentem jest saksofon. Brał udział w wielu projektach muzycznych, związany był również z muzykami rzeszowskiego Klubu Jazzowego BOHEMA. Z zespolem DEMETERS wspolpracuje od 2006 roku. Śpiewa oraz gra na saksofonach altowym i tenorowym.

Maniek

GITARA SOLOWA

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Z muzyką związany od kilkunastu lat. Brał udział w wielu projektach muzycznych w Rzeszowie. Do zespołu dołączył w 2007 roku i od samego początku idealnie wkomponował się w klimat i brzmienie bandu. Znawcy powiadają, że dorobił się własnego i niepowtarzalnego brzmienia, a on sam uważa, że swoich gitar ma wciąż za mało. Na codzień nauczyciel w klasie gitary w Szkole Muzycznej YAMAHA w Rzeszowie.

Arek

PERKUSJA I WOKAL

Założyciel zespołu. Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie perkusji. Od 1994 roku dba o to, aby wszystko grało jak w zegarku, chociaż punktualność nie jest jego najmocniejszą stroną. Znakomity perkusista, posiadający nietuzinkowy „image” na scenie. Posiada bardzo charakterystyczny wokal, którym świetnie urozmaica wiele utworów.